Rozwiązanie klasy BRMS do tworzenia rozbudowanych algorytmów biznesowych w technologii .NET i nie tylko.

Dedykowane narzędzie przeznaczone do programowania zaawansowanych algorytmów biznesowych, zarówno przez programistów jak i analityków.


Możliwości rozwiązania

Wygodne API

API .Net, usługa SOA

Stworzone tablice decyzyjne, reguły biznesowe mogą być wywoływane przez aplikacje końcowe na dwa sposoby: poprzez wywołanie usługi obliczeniowej (Webservice WCF) oraz poprzez wywołanie bibliotek dll bezpośrednio z solucji projektu (silnik generuje biblioteki .Net na podstawie stworzonej w narzędziu definicji).

Czystość w kodzie

Separacja kodu .Net

Rozbudowane warunki, tablice ze stawkami, karty scoringowe i inne algorytmy, które ciężko zgodnie z dobrymi praktykami stworzyć w kodzie można wyklikać, skopiować z Excela - zamiast programować. To co zostaje do zrobienia w kodzie to skorzystać z API.

Testy automatyczne

Testy jednostkowe

Do stworzonych algorytmów nie ma potrzeby pisać testów jednostkowych. W Samym rozwiązaniu mogą one powstać w momencie testów deweloperskich lub mogą one zostać stworzone przez testerów lub analityków, którzy dobrze znają specyfikę biznesową.

Debugowanie algorytmów

Tryb testowy

Każdy algorytm może zostać debugowany, krok po kroku. Silnik umożliwia również zaczytanie danych z produkcji, np. w przypadku zgłoszenia błędu przez klienta, od razu uruchomienie odpowiedniego algorytm i od razu poszerzenie zestawu testów o kolejny przypadek.

Graficzny projektant

narzędzie dla biznesu

Algorytmy stworzone w rozwiązaniu są czytelne i zrozumiałe dla osób nie znających się na programowaniu. Dzięki temu łatwiej (wizualnie) jest się zaprezentować co i jak zostało zrealizowane osobom nietechnicznym czy klientowi.

Separacja odpowiedzialności

architektura SOA, microservice

W myśl architektury SOA czy idei mikroserwisów. Jedna usługa z wydzieloną konkretną odpowiedzialnością pozwala do dobrą separację i używalność poszczególnych modułów.


Dlaczego BAS{E}

Równomierne rozłożenie prac

narzędzie dla analityka

Dzięki temu że w BAS{E} mogą pracować testerzy, analitycy czy osoby biznesowe. Można odciążyć programistów i przenieść części realizacji projektu w inne obszary.

Przyspieszenie prac

Przyspieszenie prac

Dedykowane rozwiązanie nie tylko przyspiesza wykonywanie zadań związanych z algorytmami, ale też gotowy silnik i usługa obliczeniowa eliminują konieczność pisania tego fragmentu aplikacji.

Konfiguracja dla biznesu

Konfiguracja biznesowa

Projektant jest również dostosowany do tego by osoby biznesowe tworzyły i zmieniały algorytmy. Może być on gotową częścią wymagań związanych z konfiguracją biznesową dostarczoną do klienta – bez potrzeby jej implementacji.

Szybsze wdrożenia

Zmniejszenie czasu wdrożeń

Niektóre zmiany w systemach wymagają zmian sposobu sterowania procesami, zmianami stawek. Wprowadzenie tych zmian w BAS{E} nie wymaga zmian w kodzie aplikacji końcowej i może być „wystawione” na środowisko produkcyjne z określeniem daty od kiedy mają one wejść w życie.

Szybsze testy

Testy cząstkowe

Mając gotowe algorytmy w BAS{E} można wygenerować małą aplikację, którą można dostarczyć testerom lub nawet klientowi, aby sprawdzić ich działanie na długo przed tym aż aplikacja końcowa będzie gotowa.

Mniej błędów

Ograniczenie ilości błędów

Rozwiązanie posiada liczne mechanizmy i narzędzia, które pomagają uniknąć błędów, znacznie ułatwiają testowanie, tworzenie testów automatycznych. Pozwala to na uniknięcie wielu nieprzyjemnych sytuacji już po wdrożeniu gdzie często błąd w obliczeniach wychodzi po długim czasie.


Materiały do pobrania

Jeśli chcesz sprawdzić jak wygląda wywołanie z kodu algorytmów stworzonych w BAS{E}. Zostaw swój email, wyślemy Ci gotową solucję z przykładem.

Jeśli jesteś zainteresowany wersją trial, podaj swój adres e-mail. Wyślemy Ci na niego instrukcję, w jaki sposób możesz ją pobrać.

Dziękujemy! Na podany adres e-mail został wysłany link do pobrania wersji trial.
Proszę podać poprawny adres e-mail.

Usługa obliczeniowa BAS{E} udostępnia szereg przydatnych funkcji. Szczegółowe informacje na temat API można znaleźć w tym dokumencie.


Jeśli masz pytania – skontaktuj się z nami

Informacje o produkcie

Paweł Ociepka
 tel.: 602 533 331
 pawel@algorithmssystem.com

Wsparcie dla obecnych klientów

Dział wsparcia
 support@algorithmssystem.com